Telenovelių Forumas :)**

Telenovelių Forumas :)**

Apie telenoveles ir jų aktorius
 
rodiklisCalendarDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Apie serialą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Anny
Adminiukė <33
avatar

Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2009-05-31
Age : 26
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Apie serialą   Antr. 06 02, 2009 7:37 amSerialas pasakoja apie turtingų ir įtakingų tėvų vaikus, kurie, skirtingai nei įprasta, priversti patys kovoti už savo vietą nedraugiškame pasaulyje. Čia - daug meilės, draugystės, neapykantos, tėvų, vaikų, mokytojų santykių. Veiksmas sukasi apie keturis serialo herojus - išpaikintą gražuolę Miją, ryžtingą Marisą, kilnų, bet neturtingą Manuelį ir mergaičių numylėtinį Pablą. Jie labai skirtingi, tačiau juos vienija bendras bruožas – meilė muzikai ir maištinga siela. Jie sukuria muzikos grupę Erreway, apie kurią ir sukasi gyvas, kupinas veiksmo ir muzikos gyvenimas.

Pagrindiniai veikėjai

  • Pablo Roberto Bustamante (Benjamin Rojas) - miesto mero, Sergio Bustamantės ir Moros sūnus. Pablas turtingas ir gražus. Jauniausias vaikas šeimoje ir populiariausias berniukas mokykloje. Jo geriausi draugai - Tomas ir Guidas. Pomėgis - muzika. Vėliau bus vienas iš grupės "Erreway" narių. Visada sako, kad gali gauti, turėti viską, ko tik užsinori, tačiau iš tikrųjų yra labai nelaimingas. Visą laiką jam trūksta tėčio rūpesčio, švelnumo ir meilės. Jis įsimyli Marisą iš pirmo žvilgsnio. Ji yra visiškai kitokia, negu kitos mergaitės, taigi keistai bendrauja su Marisa - apsimeta, kad nekenčia, tačiau, iš tikrųjų ją myli. Marisa yra beveik vienintelis žmogus kuris iš tikrųjų jį supranta. Tokiu būdu yra geriausia jo draugė. Kai Marisa išvyksta į Italiją, Pablas susiranda naują merginą - Paulą, bet ji yra Sergijaus pasamdyta prostitutė, kad Pablas prarastų nekaltybę. Kai jis sužino tiesą (Marisa jam labai padeda), jaučiasi labai įskaudintas. Tada jis susilažina su Tomu: jei jis per dvi savaites su Marisa taps pora, gaus visus Tomo CD, o jei praloš tada Tomas gaus visus Pablo CD. Pablas ir Marisa tampa pora, tačiau, kai ji sužino tiesą, jie išsiskiria. Antrame sezone, Pablas susitikinės su Lola, kuri bandys būti maištinga, kaip Marisa, bet Pablas negali būti su jokia kita mergaite, kaip tik su Marisa. Taigi, jis bando vėl laimėti jos meilę. Po daug vargų ir klaidų jie tampa pora. Jo tėvas suimamas, o mama perima Pablo globą


  • Marizza Pía Spirito/Andrade Rey (Camila Bordonaba) - manekenės Sonia Rey dukra. Nesutaria su mama, kuri ieškodama geriausio išsimokslinimo dukrai, suranda mokyklą Elite Way. Taip Marisa atsiduria turtuolių mokykloje. Ji labai skiriasi nuo visų turtuoliukų, nes yra labai emocinga, ryžtinga, maištinga, mokanti apsiginti, nemėgsta taisyklių ir, kai kas nors nurodinėja, ką turi daryti, kovojanti už teisingumą ir, kai reikia, padeda visiem, kam gali, taip pat nekenčia melagių. Ilgai konfliktuoja su klasės draugais, tačiau, galų gale tampa neišskiriamais draugais. Myli ir nekenčia Pablo Bustamantes vienu metu. Čia nėra jokių sentimentų, bet kai jie būna labai arti vienas kito, suvokia, kad beprotiškai vienas kitą myli. Antrame sezone, jos gyvenimas visiškai pasikeičia. Mokykloje pradeda dirbti naujas dailės mokytojas ir Marizza sužino, kad jis tikrasis jos tėvas, o ne Spiritas. Ji įsiunta ant savo mamos, bet visi reikalai susiklosto gerai.


  • Manuel Agire (Felipe Colombo) - paauglys, atvykęs lankyti Elite Way mokyklą iš Meksikos. Jis nusprendžia atvykti į Buenas Aires, nes yra įsitikinęs, kad dėl jo tėčio savižudybės kaltas Frankas Colučis, garsus verslininkas. Visai netikėtai, pamilsta Colučio dukrą, Miją. Jo geriausi draugai Nikas ir Markas, o vėliau Franciskas. Jis turi problemų su "Lože" (elitinių moksleivių grupė, kurie bando išvaryti iš mokyklos stipendininkus), taigi bando ją atskleisti. Tai daro su savo draugais ir išvarytais iš mokyklos Ložės nariais. Vėliau Manuelis sužino, kad jo tėvo mirė ne dėl Franko Colučio kaltės ir liaunasi keršijęs. Jis tampa Mijos vaikinu ir jie kartu išvyksta atostogauti į Galapagos salas. Bet Mija nenori miegoti su Manueliu, taigi jis apgauna ją su nauja „Erreway“ vadybininke, Sabrina. Miaja ir Manuelis išsiskiria, bet Manuelis vis dar myli ją ir bando susigražinti jos meilę. Manuelis sužino, kad serga ir jam butinai reikia daryti operaciją. Po to jis praranda atmintį ir prisimena tik Pablą, Marisą, savo šeimą ir Sabriną. Jis grįžta i Meksiką ir ten atgauna atmintį. Taigi Manuelis grįžta į Elite Way mokyklą. Jis maldauja Mijos atleidimo ir, prašo būti vėl jo mergina. Ji pasako „Taip“ ir tampa pora.


  • Mia Colucci Cáceres (Luisana Lopilato) - populiariausia mergaitė mokykloje, tėvelio dukrelė (tėtis - žymus mados verslininkas - Frankas Kolučis). Gyvena, tikedama, kad mama yra mirusi. Tačiau vieną dieną sužino, kad istorija apie mamą netiesa. Mama turėjo muzikos grupę ir buvo priklausoma nuo narkotikų. Labausiai Mia charakterizuoja jos posakis: "Kaip sunku būti manimi". Ji graži ir turtinga. Gyvena "auksiniame narvelyje", atskirta nuo tikro gyvenimo. Mokykloje rodo visiems, kad turi didelę širdį ir visada yra pasirengusi paguosti, kai reikia. Jos geriausios draugės - Vika ir Feli. Ji apsimeta, kad nekenčia Manuelio, bet iš tikrųjų jį įsimyli. Ši sutikta meilė, Elite Way mokykloje, pakeis Miją ir jos gyvenimą. Ji dainuoja grupėje „Erreway“ bei turi romantiškų santykių su Manuel Aguirre, Joaquín Arias Parondo, Guiddo Lassen ir Francisco "Fran" Blanco. Mijos priešė yra Marisa, bet vėliau jos taps draugėmis ir įsesėrėmis, kai Frankas ir Sonija susituoks. Kai Manuelis permiegos su Sabrina, Mija jį paliks. Nors ji ir labai įskaudinta, tačiau vistiek Manuelį myli. Kai Manuelis praranda atmintį, Mija daro viską, kad ji sugrįžtų. Jis prisimena Pablą, Marisą ir, nelaimei, Sabriną. Mia jaučiasi įskaudinta, kai supranta, kad Manuelis jos neprisimena ir išvyksta į Meksiką. Kai Manuelis grįžta, jis prašo Mijos būti vėl jo mergina, nes jis ją iš tikrųjų myli. Verkdama Mija sutinka ir jie vėl tampa pora.

2002,Argentina
Režisierė Cris Morena.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://telenoveles.niceboard.biz
 
Apie serialą
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie serialą
» Apie serialą
» Apie serialą
» Apie serialą
» Apie serialą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Telenovelių Forumas :)** :: Rodytos telenovelės :: Maištingas amžius (Rebelde way)-
Pereiti į: